Genel

2018 İphone isimleri kesinleşti!

Yaklaşan iPhone ve Apple Watch modelleri için Apple’ın site haritasından gelen çok sayıda sızıntı nedeniyle, artık 2018 İphone modellerinin hangi renk ve boyutlarda geleceğini artık biliyoruz.

Twitter’da Steve Troughton-Smith tarafından paylaşıldığı gibi , iPhone XR Siyah, Beyaz, Kırmızı, Sarı, Mercan ve Mavi renk seçeneklerine sahip olacak ve 64GB, 128GB ve 256GB depolama kapasitelerinde sunulacak.

2018 İphone

2018 İphone

 

Ek olarak, sızıntı iPhone XS ve iPhone XS Max için tüm renkleri ve depolama boyutlarını ortaya çıkarır. İPhone XS ve iPhone XS Max, 64GB, 256GB ve 512GB depolama kapasitelerinde ve Space Gray, Silver ve Gold colorways’de gelecek

  • iPhone XS / XS Max depolama boyutları: 64 GB, 256 GB ve 512 GB
  • iPhone XS / XS Maksimum renkler: Uzay Gri, Gümüş ve Altın
  • iPhone XR depolama boyutları: 64 GB, 128 GB ve 256GB
  • iPhone XR renkleri: Siyah, Beyaz, Kırmızı, Sarı, Mercan ve Mavi

Bu sabahın erken saatlerinde, AllThingsHow , “iPhone XS”, “iPhone XS Max” ve “iPhone XR” i teyit eden bir site haritasının, sırasıyla, 5,8 inç, 6,5 inç ve 6,1 inç modeller için adlar olacağını açıkladı.

İPhone XR bu yıl Apple’ın düşük maliyetli iPhone’udur. LCD ekran ve tek lensli bir kamera ile maliyetleri daha yüksek olan OLED modellerine göre düşük fiyat ile gelecek.

tartışmaya katıl