APPLEWATCH

2018 iPhone modelleri 12 Eylül tarihinde Kesin Geliyor.

2018 iPhone Modellerinin tarihi ha bugün ha yarın derken kesin olarak netleşti. Teknoloji devi merakla beklenilen bu etkinlik için basın davetiyelerini göndermeye başladı.

Davetiyelere göre etkinliğin 12 Eylül tarihinde Steve Jobs Theater’da gerçekleştirileceği resmi olarak duyuruldu.Düzenlenecek olan etkinlik Türkiye saati ile saat tam 20:00 de başlayacak.

Basın davetiyeleri sadece koyu bir altın renkte dairesel bir logo ve şifreli bir slogan, “Topla topla” içeriyor.

 Apple, davetlerin içinde etkinliğin doğasını göstermedi. Ancak zamanlamaya dayalı olarak, bu, yıllık iPhone etkinliğinin Eylül ayının ikinci Çarşamba günü gerçekleşeceği resmi onaylandı.

2018 iPhone ‘lar, Apple Saatleri ve Daha Fazlası

Apple’ın geçen yılki iPhone X’in özelliklerinin ve tasarım öğelerinin çoğunu benimsiyor.

 2017 amiral gemisi için doğrudan halefi içeren 2018 model iphone x, daha büyük bir 6,5 inç iPhone X Plus. ve 6.1 inç LCD ekranlı orta düzey bir iPhone.

Bu iPhone’ların en azından bazılarının daha düşük bir renk yelpazesine sahip olması bekleniyor. Düşük maliyetli LCD iPhone için mavi ve kırmızı gibi parlak tonlar ile gelebilir. Muhtemelen basın davetlerinde yeni bir altın rengi, premium OLED telefonlar için söylentilere yer verilmektedir.

rengarenk ıphoneler

Şirket ayrıca yeni Apple Watch Series 4 modellerini daha büyük ekranlar ve piller ile yeni bir tasarımla sunacak.

Apple, daha ince bir çerçeve tasarımı ve Face ID ile iki yenilenmiş iPad Pro modelini piyasaya süreceği gelen bilgiler arasında; 

 

new ipad

new ipad

Ayrıca yeni bir düşük maliyetli 13 inç MacBook Air ve Mac mini gibi  diğer ürünlerde yer alıyor. 

Ucuz Macbook

Ucuz Macbook

Yazılım tarafına gelince, Apple muhtemelen iOS 12, macOS Mojave ve diğer 2018 işletim sistemi güncellemelerinide resmi olarak duyuracak.

iOS-12

iOS-12

 

CEVAP YOK

tartışmaya katıl