Genel

2018 İphone’larda üzücü gelişmeler!

Apple’ın iPhone etkinliğinden sadece birkaç hafta kalmasına rağmen dedikoduların önü  arkası kesilmiyor. Tedarik zinciri analisti , 12 Eylül haftasında duyurulacak 2018 İphone‘ların  uzun süredir devam eden tahminini yansıtırken , şimdi ortaya atılan yeni bir iddia ya göre önümüzdeki ay sadece iki OLED modelinin piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Daha Önce çıkan dedikoduları bir araya getirirsek;

iPhone X‘un takipçisi olacak  yeni 5,8 inçlik bir model, aynı telefonun 6,5 inçlik Plus modeli ve ucuz iPhone modeli olarak 6,1 inçlik telefon geleceği artık herkes tarafından biliniyor.

Ayrıca ucuz iPhone modeli ekran boyutu büyük olmasına karşın OLED yerine LCD ekran kullılacağı, ve kasa tarafında dayanıklı çelik yerine, alüminyum malzeme bizleri karşılayacağı, yine de tüm iPhone modellerinin arka yüzleri kablosuz şarja destek vermek için camla kaplı olacağı,

2018 İphone

2018 İphone

tüm modellerde Face ID teknolojisi olacağı ve ucuz diye nitelendirdiğimiz 6,1 inçlik iphone tek kamera ile geleceği diğer bildiğimiz son dedikodulardı.

Fakat bugün yayınlanan ünlü apple analistinin(Ming-Chi Kuo) son tahminlerine göre ;ucuz ıphone modelinin gelişinin biraz geçikeceği,Ekim sonuna doğru çıkacağı yönünde.

Ayrıca üzücü gelişmeler bu kadarla kalmıyor, heyecanla beklediğimiz 2018 iphone modellerindeki Apple Pencil desteğininde olmayacağı yönünde.

tartışmaya katıl