Genel

APPLE VERİTABANLARINDA YENİ İPAD VE MAC LER GÖRÜLDÜ

APPLE VERİTABANLARINDA YENİ İPAD VE MAC LER GÖRÜLDÜ…..

 

Bu yılın sonunda çıkması beklenen iPad ve Mac lerde önemli güncellemeler beklemekteyiz ve Apple, Consomac tarafından bulunan Avrasya Ekonomi Komisyonu veri tabanında beş yeni iPad ve beş yeni Mac modeli   ortaya çıkmıştır .

Dosyalama, bu yeni cihazların iOS 11 ve macOS 10.13’ü çalıştırdığını söylüyor. Bu, normalde Apple’ın bu donanım güncellemelerini yeni amiral gemisi yazılım sürümleri iOS 12 ve macOS Mojave ile göndermesini beklediğimiz sıra dışı bir durum. Bu kaynaktan gelen göstergeler geçen sene kesin bir geçmişe sahipti.

IPhone raporunun öncesinde Apple, Avrasya veri tabanında habersiz ürünler kaydetti ve bir ay sonra piyasaya çıktı.

Bu kaynağın rekorunu hızlı bir şekilde özetleyen Ağustos 2016’da Apple , iPhone 7, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 1 ve ‘AirPods’ için ticari markalar yayınladı . Açıkçası, bu ürünlerin dördü de birkaç hafta sonra eylül ayında açıklandı. AirPods markasının Apple’ın gerçek kablosuz kulaklıkları için ilk markalardan biri olan sızıntı ile.

Öncesinde WWDC 2017, Apple’ın duyuruların yeni MacBook ve iPad’lerde. Apple , bu yılın şubat ayında,  ürünün piyasaya sürüldüğü Mart ayı eğitim etkinliği öncesinde, 329 $ ‘lık yeni iPad’e başvurdu .

Bu bizi, veritabanında 11 yeni iPhone model tanımlayıcısının bulunduğu Nisan raporuna getiriyor. Şu anda bu dosyalamadan aylar var… ve bunun için gösterilecek yeni iPhone yok. Bu, sicil kaydındaki ilk kara işarettir ve iPad’lerde ve Mac’lerde bu son yayınlamanın alaka düzeyine kuşkuyla yaklaşmaktadır.

Apple’ın, bu bölgelerdeki ürünleri nasıl kayıt altına aldığına dair stratejisini, yaklaşan duyurularını daha kolay tahmin etmeyi kolaylaştıracak şekilde değiştirdi. Bu, yenilenmiş ürün gizliliğinin bir parçası.

Yine de burada bu son dosyalama anlaşılacağı budur: model numaraları A1931, A1932, A1988, A1989, A1990 ve A1876 model numaraları, A2013, A1934, A1979, A2014 ile beş yeni iPad’ler ile beş yeni Mac bilgisayarlar olacak. Mac’ler görünüşe göre High Sierra’yı kullanıyor ve iPad’ler iOS 11’i kullanıyor.

Mac’lerle ilgili olarak en olası kesinti, bunların son üçünün (A1988-A1990’dan) sürekli dizisinin yeni MacBook Pro SKU’ları olmasıdır.  MacBook ve MacBook Pro yenileme çok kaynaklanmaktadır. Diğer ikisini temsil eden ürünler , bir süredir söylentilerdeki turları yapan 13 inçlik Retina ‘MacBook Air’ modeli olabilir.

IPad model tanımlayıcıları, sayılara bariz bir gruplama olmadığı için akılda tutulması zordur. Kuşkusuz, Face ID, yeni bir home tuşu ve sonbaharda başlatılacak ince çerçevelerle yeni iPad Pro ları bekliyoruz.

 

CEVAP YOK

tartışmaya katıl