Genel

iOS 12.1.2 Beta Resmi Olarak Yayımlandı.Şimdi İndirin!

iOS 12.1.2’nin ilk beta sürümü, geliştiricilere yönelik beta sürümünün yayınlanmasından bir gün sonra, herkese açık sürümü yayınlandı.

Yazılım güncellemesinin kendisi nispeten küçük gibi görünüyor. iOS 12.1.2’nin sürüm notları, “hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler” in ötesinde önemli değişiklikler göstermez – ancak kapağın altına eklenen bazı eklemeler veya özellikler olabilir.

İOS 12.1.2 Beta 1’deki Yenilikler Nelerdir?

  • iOS 12.1.2 beta 1’in gerçekten iPad Pro’da müzik uygulamaları kullanırken kekemeye neden olan bir sorunu çözdüğünü bildirdi .
  • İOS 12.1.1‘de bazı kullanıcıların hücresel veriye doğru şekilde bağlanmasını engelleyen iyi belgelenmiş bir bağlantı sorunu da vardı. Bu sorunla ilgili herhangi bir düzeltme yapmak için henüz erken olsa da, Apple’ın iOS 12.1.2’nin son sürümünden önce hatayı ele alacağı konusunda cesaret verici adımlar attı.
  • Tabi ki, iOS 12.1.2, aynı zamanda bir dizi güvenlik yaması ve güvenlik açığı düzeltmesi sunacaktır. Bir iOS güncellemesi yayınlanana kadar bu değişiklikler genellikle açıklanmaz.

Ayrıca, iOS 12.1.2’nin, uzun zamandır beklenen ve gizemli şekilde bulunmayan AirPower kablosuz şarj matı veya söylentilerle dolu iPhone XS Akıllı Pil Kılıfları da dahil olmak üzere yaklaşan Apple ürünlerinde bazı ipuçları içerme olasılığı da var.

Buna rağmen, iOS 12.1.2, iOS 12.1.1 ile karşılaştırıldığında daha fazla bir artış sergiliyor. Bu da ek eSIM desteği, Grup FaceTime bazı değişiklikler ve iPhone XR’deki Haptic Touch işlevselliğini artırdı.

 Nasıl yüklerim?

İlk iOS 12.1.2 beta sürümü, şu anda kayıtlı Apple geliştiricileri ve kamu yazılım test edicileri için mevcuttur. Apple’ın genel beta programının bir parçası değilseniz, buradan kayıt olabilirsiniz .

iOS 12.1.2 beta 1’in kendisi, bir iPhone veya iPad’de uygun yapılandırma profili yüklüyse, bir çevrimiçi güncelleme olarak indirilebilir. Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme bölümünde bulunabilir .

tartışmaya katıl