Genel

iOS 12.1 iPhone kullanım kılavuzunu yayınladı.

Bugün Apple, iOS 12.1 ‘in yeni özellikleri de dahil olmak üzere iPhone Kullanıcı Kılavuzunun güncellenmiş bir sürümünü kullanıma sunmuştur. Kullanım kılavuzu Apple Books Store’dan ücretsiz edinilebilir .

Bu güncellenmiş kılavuz, iOS 12.1’in çift ​​SIM desteği, Grup FaceTime özelliği ve Kamera uygulamasında portre modu resimlerinin derinliğini ayarlama yeteneği gibi yeni özelliklerine referanslar içerir . Grup FaceTime daha önce iOS 12’nin bir özelliği olarak duyuruldu, ancak Apple , iOS 12’nin ilk sürümü için hazır olmadığı için piyasaya sürülmesini erteledi . Bunun yerine, Apple, gelecekteki bir yazılım güncellemesinde gönderileceğine söz verdi. iOS 12.1.

iOS 12.1

Group FaceTime’ın bu güncellenmiş kullanım kılavuzuna eklenmesi, özelliklerin aslında iOS 12.1 ile gönderileceğini belirtir. Grup FaceTime’ın bazı sınırlamaları vardır, ancak FaceTime’ın tüm bölgelerde mevcut olmadığı ve eski cihazların, özellikle iPhone 5’ler, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın yalnızca Grup FaceTime yalnızca sesli aramaları destekleyeceği de dahil.

Güncellenmiş kullanım kılavuzu tarafından vurgulanan başka bir alan Apple Music. Uygulama, güncelleştirilmiş sanatçı sayfaları, dünyanın her yerinden günlük 100 şarkı ve şarkı sözlerinde arama gibi yeni özellikler alıyor .

Büyük olasılıkla Salı Apple Etkinliği’nden sonra, iOS 12.1 muhtemelen önümüzdeki hafta tüm kullanıcılara dağıtılacak.

CEVAP YOK

tartışmaya katıl