Genel

iPhone X / XS için en mükemmel tarayıcı ”Opera Touch”

Opera , Opera Touch mobil tarayıcısını Android’den iOS’a taşıdı ve iPhone X ve iPhone XS / Max sahipleri için mükemmel bir seçim olduğunu iddia ediyor  .

Şirket, ‘sıfır adımlı arama’ ve Hızlı Eylem butonu ile tarayıcıyı Ev düğmesi olmadan daha büyük ekranlı telefonlar için ideal hale getiriyor.

Opera, Safari’den farklı olarak Touch’ın uygulamayı açtığınız anda web’de arama yapmaya hazır olduğunu söylüyor.

İnsanlar hızla çevrimiçi bir şeyler bulmak ve hayatlarına devam etmek istiyor. Bu nedenle Opera, tarayıcıyı sıfırladığında aramalarına başlayabilmeleri için adım sayısını azalttı.

Opera Touch’ta ilk fark edeceğiniz şey, tarayıcının arama modunda başladığını ve web’de bir şeyler bulmaya hemen hazır olduğunu. Klavye açık ve adres çubuğu imleci yanıp sönüyor.

Tersine Safari, son bıraktığınız yerde kalır. ancak Opera, tek elden kullanım için özel olarak tasarlanmış bir özellik ile de örtülü olduğunu söylüyor. Bu özellik Hızlı Eylem düğmesini çağırıyor

Ekranın alt ortasındaki Hızlı Eylem Düğmesi, en son sekmelerinize ve aramanıza erişim dahil olmak üzere tüm tarayıcı işlevlerini içeriyor.

Bununla, diğer sekmelerinize erişebilir, bir sekmeyi kapatabilir, yeni bir sekme açabilir ve ekranın altından kolayca diğer temel özelliklere erişebilirsiniz.

Opera Touch

Opera Touch

 

Opera Touch bir web sayfasından bir mobil cihazdan masaüstü aygıta anında mesaj gönderme veya bunun tersi de dahil olmak üzere kendi sürümünü de sunar. Ancak, bu yalnızca Mac’inizde Opera kullanıyor olmanız durumunda çalışır ve açık olan tüm sekmelerinizi herhangi bir Apple cihazında kullanmanız yerine almanız gereken açık bir adımdır.

Şirket, Opera Touch’ın da Safari’den daha modern ve hoş bir görünüme sahip olduğuna inanıyor.

Tarayıcıya hızlıca bakmak için aşağıdaki videoya göz atın. Kendiniz için denemek isterseniz, Opera Touch App Store’dan ücretsiz indirilebilir .

 

tartışmaya katıl