APPLEWATCH

Yeni Apple Watch Boyutları Belli Oldu!

Apple, Cupertino, California’daki Apple Park’taki “Gather Round” etkinliği öncesinde bir dizi sızıntıyla karşı karşıya bulunuyor ve bu kez Yeni Apple Watch ‘un yeni versiyonu hakkında bilgiler açıklandı.

Bunların, daha sonra duyurulacak olan yeni Apple Watch modelleri olduğuna inanılıyor, ancak site haritasındaki “Seri 4” işaretini taşımamasına rağmen “Apple Watch” olarak adlandırılıyor. Boyutlar hem GPS hem de GPS + Hücresel konfigürasyonları içerir ve Silver, Space Gray ve Gold renklerini içerir. 

40mm’de birkaç Nike ve Hermès seçeneği de var. Hermès, bir Paslanmaz Çelik kasaya sahip bir Indigo Craie Orange Çift Tur grubunu içeriyor ve Nike, Pure Platinum Black Sport Band, Summit White Sport Loop, Antrasit Siyah Sport Band ve çeşitli alüminyum kasalarla eşleştirilmiş Black Sport Loop’a sahip. 

Yeni Apple Watch

Yeni Apple Watch

Bu yeni boyutlar, önceki nesil kasa boyutlarındaki yükseltmeler gibi gözüküyor. Apple, küçük boyutlu olarak 38 mm’den 40 mm’ye ve büyük boy için 42mm’den 44mm’ye arttırıyor. Apple bu durumları dikey olarak ölçer. Genişlik açısından, mevcut 38mm Apple Watch 33.3mm genişliğinde ve 42mm Apple Watch 35.9mm genişliğindedir. 

40mm ve 44mm boyutlarında , Apple’ın, 39,9 mm ve 45,2 mm boyutlarında iki modeli ortaya çıkardığını belirten Temmuz ayında , analist Ming-Chi Kuo tarafından yapılan bir tahminle kabaca uyumludur. 

Yaklaşan Apple Watch’un büyük yeni özelliği, azaltılmış çerçeveler ve büyük olasılıkla biraz artan kasa boyutu sayesinde yüzde 15 daha büyük bir ekran olacak

tartışmaya katıl