IPHONE

YENİ IPHONELAR RENGARENK OLABİLİR.

Yeni iphonelar rengarenk olabilir.Apple, yeni çıkan bilgilere  göre alışık olmadığımız kadar farklı renklerde  kullanıcılara sunulabilir.

 

Belliki dev şirket yeni iphoneların satışlarından memnun kalmamış olacak ki ,en büyük rakibi samsung gibi oda piyasaya renkli iphone sürmeyi planlıyor.

Güvenilir kaynakların  tahminlerine göre 6,5 inç’lik OLED iPhone, siyah, beyaz ve yeni altın renk seçeneğiyle gelecek. 6,1 inç’lik LED ekranlıiPhone ise gri, beyaz, mavi ve turuncu seçenekleriyle piyasaya sürülme ihtimali büyük. Böylece Appleda, samsung gibi farklı renk seçeneği ile 2018 e girmeye hazırlanıyor.

Daha önce iphone 5c de gördüğümüz renk seçeneği bu sene yeni çıkacak tüm modeller uygulanacak gibi.

Yukarıdaki görüntü, iPhone’ların yeni renk seçenekleriyle nasıl görüneceğini hayal eden 9to5Mac tarafından hazırlanmış. En son dedikodular, Apple’ın bu sonbaharda üç yeni iPhone tanıtacağını söylüyor. Bunların 6,5 inç’lik iPhone X Plus, 6,1 inç’lik LCD iPhone ve 5,8 inç’lik yenilenmiş iPhone X olması bekleniyor.

Rekabetçi fiyatlandırma ve yeni çekici renkler ile iPhone satışlarına yönelik tahminlerini artırıyor. Yeni iPhone’lar piyasaya çıktığında LCD iPhone’un satışların% 55 artırmasını ve 2019’dan daha fazla pay almasını bekliyor. Bu nedenle  daha yüksek kaliteli 5,8 inç ve 6,5 inç OLED iPhone’lar için bir talep patlaması olmasını bekliyor.

Sonbaharda çıkacak üç yeni iPhone bekliyoruz; 5.8 inçlik iPhone X’e, yeni 6.5 inçlik OLED ‘iPhone X Plus’a ve Face ID’ye sahip ince çerçeveli 6.1 inç LCD iPhone olması muhtemel. LCD iPhone, bazı premium özellikler (paslanmaz çelik çerçeve, çift kamera , belki 3D Touch  ) olmayabilir.700 dolar fiyatına satılacak, ancak iPhone X serisinin ana tasarım öğelerini koruyacak. 6,5 inçlik iPhone X, 999 $ ‘lık bir fiyat civarı satılması bekleniyor.

CEVAP YOK

tartışmaya katıl