Genel

Yeni İphone Modelleri internette sızdırıldı.

Bu yıl Apple firmasının lansmanı yaklaştıkça, Yeni İphone Modelleri’nin görüntüleri  internette sızdırılmaya başladı.

Hiçbiri gerçek olduğunu iddia etmiyor olsa da, Apple’ın tedarik zincirinden sızan şemalara ve tahminlere göre yeni iphone modelleri aşağı yukarı bu şekilde olacak gibi duruyor.

Apple, iPhone X ile birlikte çentikli ekran deneyimini popüler hale getirmeyi başladı. Fakat asıl merak edilen konu, yeni iPhone modellerinde çentik olup olmayacağı konusu. Ortaya çıkan son videolara bakılırsa yeni iphone modellerinin tasarımı çentikli ekran geleneğini sürdürecek gibi.

Görünüşe göre sürpriz yok  . Yeni iphone modellerinin  hepsi de Apple’ın Eylül ayında yeni modelleri tanıtırken görmeyi umduğumuz şeyle tutarlı.

Aşağıdaki videoda beklenen üç modelden ikisi gösteriliyor: iPhone X görünümünü daha uygun bir fiyat noktasında kullanılabilir hale getirmek için tasarlanan 6,1 inçlik LCD model ve en iyi 6,5 inçlik OLED modeli.

6.1-inç model, Apple’ın  piyasaya süreceği ucuz model olmasını bekledeğimiz tek kameralı cihaz iken, 6,5 inçlik model  çift kamera ile gelmesi bekleniyor.

LCD modeli için diğer beklentiler arasında daha kalın çerçeveler, paslanmaz çelik yerine alüminyum çerçeve ve 3D Touch bulunmuyor.

İşte her iki modele bir bakış:

 

CEVAP YOK

tartışmaya katıl