Genel

Yeni iPhone’ların görüntüsü sızdı! İşte fotoğrafları…

Sonbaharda tanıtılması beklenen Yeni iPhone’ların görüntüsü sızdı!

Apple’ın tanıtacağı yeni iPhone modelleri  ikinci nesil iPhone X, iPhone X Plus,ve iPhone SE 2 birlikte görselleri internette sızmaya devam ediyor. Yeni İOS 12’li iPhone’lar merakla bekleniyor.

yeni iphone modelleri

 

 

İPHONE X VE İPHONE X PLUS ve muhtemel çıkması beklenen iphone SE aynı karede yer aldı.

OLED ekranlı iPhone X, iPhone X Plus ve LCD ekranlı iPhone SE 2 yeni sızıntı sayesinde yan yana geldi. Yan yana  dizilen akıllı telefonların ilk bakışta çerçeveleri dikkat çekiyor. Yeni cihaz’ların çerçeveri oldukça ince. Ancak iPhone X Plus’ın çerçeveleri iPhone X’ten ve diğer iPhone modellerinden daha ince duruyor.Daha önce iPhone X’in çok eleştiri alan çentiği ise hiçbir boyut farkı yaşamadan yeni iPhone modellerinde de yer almaya devam ediyor.

yeni-çıkacak-iphone-modelleri

Sonbaharda teknoloji marketlerinde  yer alacak olan 5.8, 6.1 ve 6.5 inçlik  iPhone modellerinin ekran panelleri görselleri yukarıdaki gibi olması bekleniyor. Yeni modelleri arasında ucuz iPhone hakkında da bilgi çıkarmak görsellerden  mümkün.

Görselde de göreceğiniz üzere 6.1 inç boyutundaki yeni cihaz diğerlerinden daha kalın bir çerçeveye sahip. Bu da LCD ekran teknolojisinin habercisi.

2 Comments

  1. Play.Ntc33.Com Download 29 Temmuz 2018
  2. Play.Ntc33.Com Download 29 Temmuz 2018

tartışmaya katıl